ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ 13/05/2023
Posted at h
in Δελτία Τύπου
Περιοδεία της κ. Μαρίας Κεφάλα στο Ανατολικό Ζαγόρι. Τα χωριά Μηλιωτάδες, Τρίστενο, Γρεβενίτι, Φλαμπουράρι, Ελατοχώρι, Μακρίνο του Ανατολικού Ζαγορίου επισκέφτηκε η υποψήφια Βουλευτής Ιωαννίνων της Νέας Δημοκρατίας Μαρία-Αλεξάνδρα Κεφάλα. “Σε κάθε περιοχή γινόμαστε αποδέκτες του μηνύματος της μεγάλης νίκης της ΝΔ για μια αυτοδύναμη και ισχυρή Ελλάδα” ανέφερε σε δήλωσή της η κα Κεφάλα.
![](https://kefala.gr/wp-content/uploads/2023/05/20230513_173540.jpg)
![](https://kefala.gr/wp-content/uploads/2023/05/20230513_174059.jpg)