ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ 10/05/2023
Posted at h
in Δελτία Τύπου
Συνεχίζονται οι επαφές με τους πολίτες από την υποψήφια Βουλευτή Ιωαννίνων της Νέας Δημοκρατίας Μαρία-Αλεξάνδρα Κεφάλα. Έτσι χθες βρέθηκε σε τοπικά διαμερίσματα του Δήμου Δωδώνης. Συζήτησε με τους κατοίκους στα χωριά Ψήνα, Τύρια , Ελευθεροχώρι, Πολύγυρο, Δωδώνη, Δραμεσιοί, Μελιγγοί για τις δυσκολίες της καθημερινότητας και την προσπάθεια εξεύρεσης εφικτών λύσεων.
![](https://kefala.gr/wp-content/uploads/2023/05/20230510_152841-768x1024.jpg)
![](https://kefala.gr/wp-content/uploads/2023/05/20230510_152826-1024x848.jpg)